Państwowa Szkoła Muzyczna im.I.J.Paderewskiego w Tarnowskich Górach
Login hasło

wyszukiwarka
przeszukuj też archiwum

Patron szkoły :
Ignacy Jan Paderewski
więcej
ODWOŁANE  ZAJĘCIA

 
więcej
SPRAWY  BIEŻĄCE
więcej
SPOTKANIA Z RODZICAMI
więcej
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
więcej
PRZYJĘCIA  INTERESANTÓW
przez kadrę kierowniczą 
w PSM I st.  w Tarnowskich Górach rok szkolny 2018/2019
więcej
więcej
Posłuchaj wykonań utworów uczniów i absolwentów naszej szkoły.
więcej
Zapraszamy
na nasz profil
na FACEBOOKU
strona główna > Działalność szkoły > Koncerty i popisy

Program artystyczny Festynu z okazji Dnia Dziecka
w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnowskich Górach
dnia 1 czerwca 2017 roku.
 
Godz. 16,00


Zespół instrumentalny przygotowany  przez Sławomira Krysiakw składzie:      Dawid Pająk – gitara
                       Piotr Karski – fortepian
                       Natalia Sarwińska – saksofon
wyk.    Konik na biegunach z repertuaru Urszuli
            Bananowy song z repertuaru zespołu Vox
 

Orkiestra szkolny przygotowana przez Alicję Pacześniak-Słotęwyk.    Edward Elga r- Land of Hope of Glory
            Pat Leg - Let’s dance – Dutch Dance
            Klaus Badelt - Muzyka z filmu „Piraci z Karaibów”
            Hans Zimmer - Muzyka z filmu "Madagaskar"
            Carl Strommen- Smoky mountains
 

Chór klasy IV/6 przygotowany przez Marzenę Dobrowolską-Musialikwyk.    utwory z filmów:        Shrek
                                               Frozen
                                               Mrozu


Agnieszka Szkolik z kl. I/6 fortepianu Beaty Doleżychwyk.    Agnieszka Lasko – Wesoły kundelek
 

Zuzanna Wacławik z kl. III/6 skrzypiec Bartłomieja Balcerzakawyk.    Dorota Obijaska – Kot włóczykij
 

Wiktoria Miś z kl. I/6 fletu Marzeny Mzykwyk.    melodia popularna – Pojedziemy na łów
 

Wojciech Kalinowski z kl. I/4 saksofonu Sławomira Krysiakawyk.    F.Ferrau – Baghira cz. I
 

Nadia Kulak z kl. I/6 skrzypiec Alicji Pacześniak-Słotywyk.    Ewa Iwan – Piłka
 

Alina Zwolińska z kl. I/6 fortepianu Elżbiety Miodek
wyk.    J.Garścia – Migdałowiec
 

Godz. 17,00


Chór szkolny przygotowany  przez Karolinę Gołofitwyk.    M.Sirett – Watane
            J.Althouse – Cantar
            Utwór z repertuaru zespołu The Beatles – Ob – la – di
            B.Kowalski-Bandewicz – Gdzie ten kot?
 

Antoni Jaruszowic z kl. II/4 gitary Zuzanny Szadywyk.    Gustavo Cantawarro – El Toro
 

Zuzanna Orłowska z kl. II/6 skrzypiec Bartłomieja Balcerzakawyk.    D.Obijalska – Kot włóczykij
 

Barbara Strojek z kl. II/6 fortepianu Barbary Wendrowskiejwyk.    F.Rybicki - Bocian
 

Zuzanna Orłowska z kl. I/6 skrzypiec Alicji Pacześniak-Słotywyk.    Ewa Iwan – Pilny uczeń
 

Agnieszka Jagosz z kl. I/4 klarnetu Ryszarda Musialikawyk.    Anonim – Taniec Polski
akompaniament – Elżbieta Miodek
 

Agnieszka Szkolik z kl. I/6 fortepianu Beaty Doleżychwyk.    A.Lasko – Wesoły kundelek
 

Krystian Szurgacz z kl. III/6 akordeonu Marii Zwardoń-Wacławczykwyk.    K.Naklicki – Walczyk
 
godz. 17,30     Rozstrzygnięcie konkursu „Pycha ciacho”


Jędrzej Hellwig z kl. II/6 fortepianu Elżbiety Miodekwyk.    J.de Saint-Luc – Bourre
 

Tomasz Walosczyk kl. V/6 akordeonu Marii Zwardoń-Wacławczykwyk.    K.Naklicki – Sonatina nr 1
 

Zofia Liszka z kl. II/6 skrzypiec Bartłomieja Balcerzakawyk.    A.Cofalik – Krakowiak
 

Magda Morawiec z kl. IV/6 akordeonu Kariny Kapuściokwyk.    K.Naklicki – Suita nr 5 cz. I, II
 

Trio gitarowe przygotowane przez Zuzannę Szady i Wojciecha Wojtuchaw składzie:      Dawid Pająk, Marta Grzebelus, Weronika Krawczyka
wyk.    T.Stachak – Ragtime
 

Antonina Spyra z kl. V/6 fletu Marzeny Mzykwyk.    Popp – Walc
 

Bartosz Pyka z kl. V/6 akordeonu Kariny Kapuściokwyk.    W.Berman – Suita cygańska cz. I
 

Aleksandra Pająk fortepianu Elżbiety Miodekwyk.    J.Garścia – Kamienny ogród
 

Anna Lipińska z kl. IV/4 klarnetu Ryszarda Musialikawyk.    H.R.Kent – Karnawał wenecki
akompaniament – Elżbieta Miodek
 

Duet trąbkowy przygotowany przez Pawła Wylężkaw składzie:      Łukasz Wylężek kl. I/4 trąbki
Mateusz Wylężek z kl. I/4 trąbki Pawła Wylężka
wyk.    Fanfara
            Mel. tradycyjna – Wszyscy święci
 
Godz. 18,00


Amelia Morawiec z kl. III/6 akordeonu Marii Zwardoń-Wacławczykwyk.    Claude Debussy – Le petit Negre
 

Dawid Pająk z kl. VI/6 gitary Wojciecha Wojtuchawyk.    J.Wanders – La Fiesta Walsa
 

Maja Krzemień z kl. III/6 skrzypiec Alicji Pacześniak-Słotywyk.    Ewa Iwan – Kujawiak
akompaniament – Alicja Gutowska 
 

Agnieszka Skrabania z kl. IV/6 fortepianu Barbary Galioswyk.    Janina Garścia – Fantazja
 

Monika Knoppik z kl. VI/6 akordeonu Kariny Kapuściokwyk.    E.Murena – Walc musette
 

Zespół instrumentów dętych blaszanych przygotowany przez Grzegorza Waloszczykaw składzie:      Dawid Nowak – trąbka
                       Mateusz Stasik – trąbka
                       Bartłomiej Marek – trąbka
                       Szymon Siwiec – puzon
                       Paweł Szmid - puzon
wyk.    melodia tradycyjna Amazing Grace – arr. Alan Fernie
            Harold L.Wolters - Latinette
 

Big Band z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Tarnowskich Górachwyk.    Leny Niehausen – Contessa
            Winkler – O mnie się nie martw
            Nora Johns – Don’t know why?
            Ewa Bem – Moje serce to jest muzyk
            Bary Maniolov – Banetand Boogie
            Girl from panema
            Steve Wonder – Isn’t she lovely
vocal – Marta Ciba
przygotowanie: Grzegorz Waloszczyk  
 
                                                           Prowadzenie: Marzena Mzyk
Copyright © PSM w Tarnowskich Górach