Państwowa Szkoła Muzyczna im.I.J.Paderewskiego w Tarnowskich Górach
ePUAP: PSM_Tarnowskie_Gory_0912
wyszukiwarka
przeszukuj też archiwum
Patron Szkołu : Ignacy Jan Paderewski
Patron szkoły :
Ignacy Jan Paderewski
więcej
COVID-19
więcej
ZARZĄDZENIA DYREKTORA SZKOŁY
więcej
PLAN  ZAJĘĆ  OGÓLNOMUZYCZNYCH
więcej
KADRA
PEDAGOGICZNA
więcej
PRACOWNICY
ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
więcej
WYMOGI  EDUKACYJNE
AUDYCJE MUZYCZNE

 
więcej
WYMOGI EDUKACYJNE
KSZTAŁCENIE SŁUCHU

 
więcej
WYMOGI EDUKACYJNE
RYTMIKA

 
więcej
ODWOŁANE  ZAJĘCIA
więcej
SPRAWY  BIEŻĄCE
więcej
SPOTKANIA                                    Z RODZICAMI

 
więcej
RADA  RODZICÓW
więcej
KALENDARZ
roku szkolnego 2021 / 2022
więcej
KALENDARZ IMPREZ
w roku szkolnym 2021/22
więcej
PRZYJĘCIA  INTERESANTÓW
przez kadrę kierowniczą 
w PSM I st.  w Tarnowskich Górach rok szkolny 2021/2022
więcej
SKŁAD ZESPOŁU OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEGO
w roku szkolnym 2021/22
więcej
więcej
Posłuchaj wykonań utworów uczniów i absolwentów naszej szkoły.
więcej
Zapraszamy
na nasz profil
na FACEBOOKU
strona główna > Działalność szkoły > Koncerty i popisy

Koncert Plenerowy z okazji Dnia Dziecka
w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Tarnowskich Górach
dnia 01 czerwca 2021 r.
 
L.p. Wykonawca, klasa,
Instrument, nauczyciel
Wykonywany program
akompaniament
1 Chór młodszy
przyg. Michał Głąb
„This little light of mine”
2 Chór szkolny
przyg. Michał Głąb
„All day all night”
3. Rozalia Jańczuk
z kl. VI/6 fortepianu
Mateusza Meisnera
F. Rybicki - Chodzi Baj po świecie (na 4 ręce)
z nauczycielem Mateuszem Meisnerem
4. Sophia Schinco
z kl. I/6 fletu
Marzeny Mzyk
M. Matuszewski - Pierwsze kroki
akompaniament: Elżbieta Miodek
5 Klara Zweiffel
z kl. I/6 fortepianu 
Beaty Doleżych
A. Lasko - Taniec
6. Alicja Kroczek
z kl. I/6 skrzypiec
Iwony Drozdowskiej
A. Cofalik – „Czardasz” ze zbioru Małe ABC
akompaniament: Aleksandra Łukaszczyk
7. Magdalena Miś
z kl. I/6 klarnetu
Ryszarda Musialika
J. Haydn – Piosenka
akompaniament: Elżbieta Miodek
8. Maja Słomska
z kl. I/4 saksofonu
Bożeny Sikory - Mąsior
Eduardo Di Caupa - O sole Mio
akompaniament: Mateusz Meisnek
9. Miłosz Weber
Z kl. I/6 fortepianu
Barbary Galios
Albert Biehl - Sonatina C-dur
10 Hanna Dziuk
z kl. I/4 akordeonu
Kariny Kapuściok
W. Soroka - Liryczny walc
11 Karolina Nikonowicz
z kl. II/6 fortepianu
Elżbiety Miodek
A. Lasko - Pierwszy deszczyk
12 Matylda Berger
z kl. II/6 fletu
Marzeny Mzyk
M. Matuszewski - Walking
13 Anna Kolricz
z kl. II/6 waltorni
Piotra Wyleżka
F. Buchtel – Przyjaciele
akompaniament: Barbara Wendrowska
14 Amelia Ukleja
z kl. II/6 fortepianu
Barbary Galios
Samuel Wesley - Sonatina
15 Agnieszka Przywara
z kl. V/6 akordeonu
Marii Zwardoń-Wacławczyk
B. Dowlasz – Sonatina Piccola cz. III
16 Alina Zwolińska
z kl. V/6 fortepianu
Elżbiety Miodek
Grzegorz Miśkiewicz - Smuteczki
17 Natalia Kowalczyk
z kl. II/6 skrzypiec
Aleksandry Kruszony
Ewa Iwan – Polka
akompaniament: Katarzyna Rzeszutek
18 Duet fortepianowy:
Hanna i Wiktoria Mazur
z kl. II/6 Barbary Galios
 
Hanna Mazur
 
Wiktoria Mazur
Franciszek Woźniak – Mały jeż (duet)
 
 
 
Janina Garścia – Sonatina op.4 nr 2
 
Janina Garścia – Sonatina op.4 nr 1
19 Amelia Szyszka
z kl. II/6 skrzypiec
Aleksandry Kruszony
Ewa Iwan – Termit
akompaniament: Katarzyna Rzeszutek
20 Maksymilian Erich
z kl. VI/6 fortepianu
Mateusza Mesinera
J. Haydn – Sonatina
21 Zofia Walosczyk
z kl. IV/6 skrzypiec
Aleksandry Kruszony
Ewa Iwan - Walc sentymentalny
akompaniament: Katarzyna Rzeszutek
22 Dorota Rozkosz
z kl. VI/6 skrzypiec
Aleksandry Kruszony
Marek Marcinkowski - Rondo retro
akompaniament: Katarzyna Rzeszutek
23 Vanessa Silko
z kl. VI/6 oboju
Zenona Siwego
P. E. Monet – Sonatina
akompaniament: Aleksandra Łukaszczyk
24 Waldemar Gowin
z kl. III/4 gitary
Zuzanny Szady
Jorge Cardoso - Samba „Guadalupe”
25 Natalia Paś
z kl. VI/6 fortepianu
Elżbiety Miodek
St. Heller - Etiuda C-dur op. 45
26 Wiktoria Miś
z kl. V/6 fletu
Marzeny Mzyk
R. Ares – Diptiuqe
akompaniament: Elżbieta Miodek
27 Zofia Liszka
z kl. VI/6 skrzypiec
Bartłomieja Balcerzaka
Lindsey Starling – Crystallize
nagrany podkład
28 Julia Krzychowicz
z kl. VI/6 fletu
Marzeny Mzyk
W.Popp - Rosyjska pieśń cygańska
akompaniament: Elżbieta Miodek
29 Julia Wolkownik
z kl. III/4 gitary
Pawła Jureczo
Tatiana Stachak - Minutowa bossa
30 Klementyna Karlowska
z kl. V/6 skrzypiec
Iwony Drozdowskiej
E. Iwan – „Komar”
akompaniament: Aleksandra Łukaszczyk
31 Marzena Siwy
z kl. IV/4 waltorni
Piotra Wylężka
Vandercook – Altair
akompaniament: Barbara  Wendrowska
32 Lena Hońca
z kl. V/6 gitary
Pawła Jureczko
Maximo,  Diego,  Pujol - „Preludium” z suity
de la plata
33 Tomasz Górecki
z kl. IV/6 fortepianu
Beaty Doleżych
 
F. Rybicki - Walc
34 Duet akordeonowy:
Kinga Miś
Bartosz Gutowski
z kl. IV/4
Marii Zwardoń-Wacławczyk
A. Chaczaturian - Walc
35 Kwintet instrumentów dętych
w składzie:
Jan Arndt – trąbka
Jakub Kalinowski – trąbka
Agata Wachowska – waltornia
Paweł Arndt – puzon
Alex Kaczmarczyk – puzon
przyg. Grzegorz Waloszczyk
 
„Gandeamus Igitur”
G.F.Haendel - „Chorus z Juda Machabeusz”
St.Moniuszko – „Prząśniczka”
Mel. lud. „Trojak”
Mel. marynarska – „The Drunken Sailor”
„Letni Blues” – arr. P.Malton
36 Big Band z PMDK – absolwenci szkoły
przyg. Grzegorz Waloszczyk
„Tequila”
„O mnie się nie martw”
„Relax Max”
„Smoke on the Woter”
„Gierls from Ipanema”
„Blue Suede Suede”
„The Loco Molion”


 
Copyright © PSM w Tarnowskich Górach